Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

KOORDINÁTOR STAVEB

Pracovní místo ( KOORDINÁTOR STAVEB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: vyrovnanou osobnost se smyslem pro humor, schopnost pracovat pod tlakem a být flexibilní, min. vzdělání: SŠ technického směru, znalost programů AutoCAD, MS Office, řidičský průkaz sk. B, AJ výhodou;
Nabízíme: práci v rodinné firmě, která je na trhu přes 20 let se sídlem v Nymburku / ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Pracovník/pracovnice v sociálních službách pro Domov Simeon Místo výkonu práce Horní Jelení. Požadujeme: - vzdělání min. SOU; kvalifikační kurz pro pracovníka v sociálních službách výhodou; - spolehlivost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost, empatie; - dobré komunikační dovednosti, pozitivní ...
SKP-CENTRUM, o.p.s. Horní Jelení, Inzerováno před 2 dny

Koordinátoři zahraničních projektů do Solomonova Místo výkonu práce: Sirotkova č.p. 1242 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: emailem: kvetoslava.fiserova@c-p-s.de nebo telefonicky: 608 733 243 Náplň práce: - Zajištění projektového řízení v rámci výrobních fází - ...
C-P-S Dr. Böckmann s.r.o. Mladá Boleslav, Inzerováno před 2 dny

Operátor výroby až 29 100Kč/měsíc - GARANCE NAVYŠENÍ MZDY V ROCE 2018 Chcete práci za lepší mzdu, 5 týdnů dovolené a praxi od renomovaného zaměstnavatele? Aktuálně hledáme zaměstnance do úspěšné automobilky v Kolíně na pozice operátorů montážní linky, příp. lisovny, svařovny, logistiky.
Grafton Recruitment s.r.o. Kolín, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit