Nevšímal, a.s.

KOORDINÁTOR STAVEB

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: vyrovnanou osobnost se smyslem pro humor, schopnost pracovat pod tlakem a být flexibilní, min. vzdělání: SŠ technického směru, znalost programů AutoCAD, MS Office, řidičský průkaz sk. B, AJ výhodou;
Nabízíme: práci v rodinné firmě, která je na trhu přes 20 let se sídlem v Nymburku / Praze, osobní rozvoj (školení, jazyková výuka), odpovídající platové ohodnocení.
Nástup dle dohody.
Zájemci se mohou hlásit na e-mail: uctarna@nevsimal.cz.
Volné místo koordinátor staveb pro lokalitu Nymburk.

Nabízíme
Nástup možný od: 25. 09. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KOORDINÁTOR STAVEB

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Nevšímal, a.s.
Ulice: K Letišti 2262
Město: Nymburk
PSČ: 288 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jitka Sekaninová
E-mail: Jitka Sekaninová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nevšímal, a.s.