Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

KOORDINÁTOR STAVEB

Pracovní místo ( KOORDINÁTOR STAVEB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: vyrovnanou osobnost se smyslem pro humor, schopnost pracovat pod tlakem a být flexibilní, min. vzdělání: SŠ technického směru, znalost programů AutoCAD, MS Office, řidičský průkaz sk. B, AJ výhodou;
Nabízíme: práci v rodinné firmě, která je na trhu přes 20 let se sídlem v Nymburku / ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Tým MANAŽER/ka #obchod Baví Vás vést lidi a řídit jejich práci? Jste přátelský, ale zároveň důsledný? Zaujala by Vás práce pro firmu podnikající v oblasti poskytování služeb?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

koordinátor mezinárodní asistenční služby kontakt:Masopustová Martina, e-mail: martina.masopustova@eassistance.eu, prvotní kontakt emailem. Místo výkonu:Na poříčí č.p. 1047/26, Praha 1.Znalost cizích jazyků AJ slovem i písmem, jiný jazyk výhodou. Vlastnosti a dovednosti: komunikativnost, ...
eAssistance International s.r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny

KOORDINÁTOR/-KA VZDĚLÁVACÍCH KURZŮ KOORDINÁTOR/-KA VZDĚLÁVACÍCH KURZŮ - PP na dobu určitou 1 rok s předpokladem dalšího prodloužení, nástup možný dle dohody - Náplň práce: příprava a kkoordinace vzdělávacích kurzů (organizační, techniké zajištění aj.), administrativní činnosti - ...
Hradecký dentální vzdělávací institut, spol. s r.o. Hradec Králové, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit