Hlavní účetní v jazykové škole

Pracovní místo ( Hlavní účetní v jazykové škole ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kurz jazyka výhodou, pružná prac. doba, možnost práce na pobočce ve Zlíně, kontakt telefon nebo e-mail.
Volné místo hlavní účetní v jazykové škole pro lokalitu Uherské Hradiště.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Věda a výzkum
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Manipulační dělník s VZV - jednoduchá manuální práce Máte ŘP sk. B a hledáte práci? Jste dostatečně zdatný na to, abyste dokázal manipulovat odpadními nádobami? Pojďte pracovat k nám jako manipulační dělník! Co Vám můžeme nabídnout? - jistoty - dlouhodobě stabilní zaměstnání, pravidelnou výplatu ...
SUEZ Facility a.s. Mikulov, Inzerováno včera

Provozní pracovník/ce - prodavač/ka - Místo je vytvořeno pro OZP PROVOZNÍ PRACOVNÍK/CE - PRODAVAČ/KA - Místo je vytvořeno pro OZP POŽADUJEME: Vzdělání minimálně střední odborné - vyučen. Výborné komunikační a prodejní schopnosti. Motivaci, chuť do práce, orientaci v módních trendech. Zdravotní stav dovolující ...
1. VALAŠSKÁ DIAKONICKÁ s.r.o. Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

CNC soustružníci CNC SOUSTRUŽNÍCI Požadujeme: praxe min. 2 roky na CNC soustruhu (znalost řídícího systému Siemens), orientace ve výkresové dokumentace nutná, vazačské a jeřábnický průkaz je plusem. Práce ve 2 i 3.. směnném provozu Náplň práce: přesná výroba ...
PROMET JOBS s.r.o. Ratiboř, Inzerováno včera