Chemik - operátor (bez nutnosti praxe)!

Pracovní místo ( Chemik - operátor (bez nutnosti praxe)! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Bije Vám srdce pro výrobu a chemii? Troufnete si přidat se do týmu, který obsluhuje zařízení chemického provozu (reaktory, odstředivky, sušárny apod.)?

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA Baví Vás pracovat na vývoji nových produktů? Chcete práci, kde zúročíte své komunikační, organizační a kreativní schopnosti? Do našeho mezinárodního projektového týmu hledáme novou posilu z oboru strojírenství nebo stavebnictví. Bez technických ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

TECHNIK BOZP s AJ Zajímáte se o prevenci rizik, požární ochranu a životní prostředí ve výrobě? Pak jste na správné adrese! Hledáme zkušeného a samostatného specialistu, primárně v oblasti BOZP, který zaštítí procesy v naší výrobní společnosti. Máte příslušná ...

operátor chemik První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem: kucerova@oncomed.cz Požadavky: Vzdělání v oboru chemie, přírodních věd, praxe v chemickém nebo příbuzném oboru Dobrá znalost češtiny slovem i písmem Dobrý zdravotní stav Nabízíme: 25 dnů dovolené, ...
oncomed manufacturing a.s. Brno, Inzerováno před 5 dny