Chemik - operátor (bez nutnosti praxe)!

Pracovní místo ( Chemik - operátor (bez nutnosti praxe)! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Bije Vám srdce pro výrobu a chemii? Troufnete si přidat se do týmu, který obsluhuje zařízení chemického provozu (reaktory, odstředivky, sušárny apod.)?

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Prodavač/ka smíšeného zboží Pracoviště: Tážaly č.p. 84. Kontakt je možný osobně na pracovišti nebo telefonicky. Schopnost orientace v sortimentu, práce na PC - zaučíme; odpovědnost, čistý trestní rejstřík. Pracovní doba: 6.00 - 18.00 hod. a druhý pracovní den volno. Zam. ...
CHEMPAL, spol. s r.o. Kožušany-Tážaly, Inzerováno včera

LAMINÁTNÍK - PLASTIKÁŘ Místo výkonu práce: Vysokomýtská č.p. 1294, 565 01 Choceň 1 Jedná se o manuální práci v prostředí s rizikem 2 - chemické látky. Požadujeme hlavně manuální zručnost, základní jazykovou gramotnost a chuť pracovat. Nabízíme: příspěvek na dopravu, ...
COMPOSITE COMPONENTS a.s. Choceň, Inzerováno před 2 dny

Pracovník myčky Pracoviště: tř. Kosmonautů 846/2, Olomouc. Nástup ihned. Co Vám k práci u nás pomůže: - Jste vyučen nebo máte střední vzdělání technického směru. - Máte 2 roky praxi na obdobné pozici - výhodou. - Znáte postupy při mytí a čištění vozidel. - Dovedete ...
SAMOHÝL MOTOR a.s. Olomouc, Inzerováno před 3 dny