IMS - Drašnar s. r. o.

Mzdová účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: Kompletní zpracování a vedení mzdové agendy, zpracování výkazů související se mzdovou agendou v souladu s příslušnou legislativou, komunikace s příslušnými úřady (OSSZ, ZP, exekutory) ap.

Praxe: Praxe ve mzdové účtárně středního podniku vítána.

Odborné dovednosti: Práce s PC; znalost vedení mzdové agendy a pracovního práva.
Volné místo mzdová účetní pro lokalitu Česká Třebová.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mzdová účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: IMS - Drašnar s. r. o.
Ulice: Semanínská 2090
Město: Česká Třebová
PSČ: 560 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Gregar
E-mail: Jan Gregar
Telefon: +420 464 622 118

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: IMS - Drašnar s. r. o.