Prodavač elektrotechniky - slaboproud

Pracovní místo ( Prodavač elektrotechniky - slaboproud ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce:

•Prodej zboží v prodejně - příjem objednávek, informace o cenách, balení zboží.
•Pokladní při prodeji zboží.
•Poskytování základní technické podpory.
•Doplňování zboží do výloh.
•Pod vedením provádění inventury skladu.

Požadované dovednosti:

•Orientace v sortimentu slaboproudé ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Osobní bankéř/-ka - Cheb Místo výkonu: Sládkova 159/1, 350 02 Cheb Kontakt: Ivana Frančíková, tel.: +420 224 442 133, e-mail: ivana.francikova@moneta.cz Osobní bankéř/ka – Cheb Nemáte pracovní zkušenosti? Nevadí. Už nějaké máte? Skvěle! Staňte se odborníkem na finance, ...
MONETA Money Bank, a.s. Cheb, Inzerováno před 2 dny

Prodavačka - pokladní Místo výkonu práce: Prodejna Stříbro, Na vinici 1440. Vhodné také pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity Náborový příspěvek ve výši 5 000,- Kč, Znalost práce na PC. Volné místo prodavačka - pokladní pro lokalitu Tachov.
J e d n o t a , spotřební družstvo v Tachově Tachov, Inzerováno před 4 dny

Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a byt. doplňků Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a byt. doplňků - vzdělání základní. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup od 1.7.2017, prac. úvazek plný, prac. doba dvousměnná. Mzda 16.400,-- - 18.000,-- Kč hrubého. Čínština ...
SHI-BON EUROPE s.r.o. Český Krumlov, Inzerováno před 4 dny