Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

OPERÁTOR - PRODEJCE / řidič - Chomutov

Pracovní místo ( OPERÁTOR - PRODEJCE / řidič - Chomutov ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce:
•Přijímání, zpracování a evidence objednávek
•Telefonická, elektronická a osobní komunikace se zákazníky
•Vystavování faktur a dobropisů, příjem hotovosti
•Práce s příslušným evidenčním a informačním SW
•Řízení malého dodávkového vozidla, provádění běžné údržby

Požadavky:
•ÚSV / SOU ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

ŘIDIČ MKD ŘIDIČ MKD Kontakt: p. David Kiš, tel.: 601 310 496, e-mail: david.kis@akver.cz Požadujeme: - řidičský průkaz sk. C + E - profesní průkaz - karta řidiče Nabízíme: - možnost ubytování Jízda po Evropě. Místo výkonu práce: Karlovy Vary Volné místo ...
Topmenendez Artikel a.s. Karlovy Vary, Inzerováno včera

Seřizovači - operátoři Požadavky: - čtení technické dokumentace, uživatelská znalost práce na PC - spolehlivost, preciznost, ochota pracovat ve směnném provozu, schopnost improvizace, technické myšlení a manuální zručnost - výhodou způsobilost řidiče B ( vysok.vozík ), ...
Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o. Teplice, Inzerováno před 2 dny

Řidiči mezinárodní kamionové dopravy Požadujeme: ŘP sk. C + E. Výjezdní místo Tuchlovice. Doprava EU (Maďarsko, Slovensko). Volné místo řidiči mezinárodní kamionové dopravy pro lokalitu Tuchlovice.
Pospitrans s.r.o. Tuchlovice, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit