Telefonní operátoři

  • Havířov

Pracovní místo ( Telefonní operátoři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
•Aktivní telefonická komunikace při sjednávání schůzek a prodeji služeb potencionálním zákazníkům
•Poskytování informací dle ověřeného zájmu a potřeb zákazníka
•Evidence dat v informačním systému
•Spolupráce s dalšími odděleními (obchodní oddělení, vývoj, dispečink)
•Zdokonalování produktových, komunikačních a obchodních dovedností
Nabízíme:
•Zázemí stabilní české společnosti
•Solidní jednání a kulturní pracovní prostředí
•Veškerá zaškolení v sídle společnosti, v pracovní době
•Práci na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr
•Motivační finanční ohodnocení
•Zapojení do programu zaměstnaneckých výhod – stravenky, zvýhodněný tarif mobilního operátora, zabezpečení vozidla, domu či bytu
•Vstřícný pracovní kolektiv
•Ranní směny
•0 hodin přesčasů, žádné pracovní víkendy ani svátky
Očekáváme:
•SŠ vzdělání
•Organizační, komunikační a obchodní dovednosti
•Příjemný hlasový projev, perfektní výslovnost
•Pozitivní a profesionální přístup
•Schopnost pohotově reagovat

Plat: základní mzda + bonusová složka, 11 až 25 tisíc Kč
Místo výkonu práce: Havířov, Nástup:10/2017
Volné místo telefonní operátoři pro lokalitu Havířov.