INDUS PRAHA, spol. s r.o.

Hlídač/-ka - ostraha prodejny

Odeslat

Pracovní náplň
DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE
Kontakt telefonicky nebo e-mailem.
- ZŠ
- trestní bezúhonnost
- certifikát strážného (možno dodělat po nástupu)
- práce v 8 - 12-ti hodinové směně
- nástup možný ihned.
Volné místo hlídač/-ka - ostraha prodejny pro lokalitu Rychnov nad Kněžnou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Hlídač/-ka - ostraha prodejny

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: INDUS PRAHA, spol. s r.o.
Ulice: Štemberkova 1605
Město: Rychnov nad Kněžnou
PSČ: 516 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Frančiak
E-mail: Pavel Frančiak
Telefon: +420 734 366 018

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: INDUS PRAHA, spol. s r.o.