Lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků

Pracovní místo ( Lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
povrchová úprava dřevěných výrobků lakováním, mořením, voskováním a další pomocné práce
Volné místo lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků pro lokalitu Znojmo.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Pracovník stříkacího boxu vyučen v oboru lakýrník, natěrač nebo praxe vítána pečlivost, spolehlivost, samostatnost Volné místo pracovník stříkacího boxu pro lokalitu Jihlava.
SAPELI, a.s. Jihlava, Inzerováno před 2 dny

Lakýrník kovových výrobků Bode - Panzer s.r.o. je výrobcem trezorů a pevnostních skříní. V České republice působíme úspěšně již více než 20 let. Využijte příležitost a společně s námi se podílejte na změnách a růstu naší společnosti. Právě teď hledáme: LAKÝRNÍK - lakování ...
Bode-Panzer s.r.o. Rajhrad, Inzerováno před 3 dny

malíř/natěrač První kontakt telefonicky Pondělí – pátek v čase 8,00 – 10,00 hod Požadujeme: Výuční list (malíř, natěrač) – PODMÍNKA praxe v oboru ŘP sk.B Nabízíme: Odpovídající finanční ohodnocení Služební automobil, telefon Nástup po dohodě Volné místo ...
NATMAL s.r.o. Brno, Inzerováno před 3 dny