Vedoucí odboru životního prostředí

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( Vedoucí odboru životního prostředí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- bezúhonost, zdravotní způsobilost, praxe ve výkonu správních činností v oblasti životního prostředí alespoň 5 let podmínkou;
- zkušenosti s vedením pracovního týmu výhodou, zvláštní odborná způsobilost pro výkon státní správy v oblasti životního porostředí nebo zemědělství výhodou;
- komunikační, organizační a řídící schopnosti, znalost práce na PC;
- úroveň vystupování a jednání s lidmi, flexibilita, schopnost a ochota dále se vzdělávat;
- řidičský průkaz sk.B vítan;
- vzdělání VŠ magisterského stupně, zaměření oboru studia na životní prostředí prodmínkou;
- fyzickozeměpisná znalost úžemí správního odvodu obce s rozšířenou působností Jindřichův Hradec vítána;

Informace o pracovním místě:
- druhem práce je vedení odboru životního prostředí Městského úřadu Jindřichů Hradec včetně odpovědnosti za výkon správních činností, které jsou odboru svěřeny;
- pracovní poměr na dobu neurčitou;
- místem výkonu práce je územní obvod města Jindřichův Hradec;
- platové zařízení - 11. platová třída;

Předpoklad k podání příhlášky do výběrového řízení:
- přihlášku může podat občan ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR starší 18 let, je svéprávný, bezúhonný a zdravotně způsobilý, ovládá úřední jazyk a splňuje výše uvedené předpoklady pro dané pracovní místo vedoucího úředníka;

Obsah, příhohy, způsob a termín podání příhlášky:
- přihláška musí obsahovat, na jaké pracovní místo zájemce přihlášku podává, jméno, příjmení titul, datum narození, státní příslušnost, číslo dokladu totožnosti, datum a podpis zájemce;
K příhlášce připojí:
- strukturovaný životopis obsahující d