MARKETING SPECIALISTA/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( MARKETING SPECIALISTA/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: čeká vás náročná, ale zároveň kreativní práce pro jednoho z největších certifikovaných dealerů v ČR. Hledáme nadšence se zápalem prosadit se a ochotného učit se novým věcem
- Požadujeme: silné komunikační schopnosti a profesionální vystupování, praxi v marketingu, flexibilitu a ochotu učit se, preciznost, důslednost a loajalitu, silnou identifikaci se značkou BMW, pokročilou znalost práce na PC, základní znalost AJ, řidičský průkaz sk. B.
- Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti, která několikrát vyhrála cenu nejlepšího prodejce BMW, výborné finanční ohodnocení, samozřejmostí je služební notebook a telefon, přátelský a vstřícný kolektiv, parkování pro zaměstnance, možnost zajištění objednávky obědů, denní místnost pro klidné strávení polední pauzy, možnost dalšího vzdělávání - odborná školení, 100,- Kč stravenky, firemní akce, teambuilding, roční odměny, slevy na veškeré firemní výrobky a služby (produkty, náhradní díly, servis, půjčování a mytí aut, oblečení, doplňky - Lifestyle).
- Pozice je vhodná i pro absolventy-/ky
- V případě zájmu zasílejte životopisy na email: personalistikahradec@stratosauto.cz
Volné místo marketing specialista/-ka pro lokalitu Hradec Králové.