EKONOMICKÝ/-Á ŘEDITEL/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( EKONOMICKÝ/-Á ŘEDITEL/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Požadujeme: znalost ekonomiky společnosti, controling; znalost podvojného a jednoduchého účetnictví - práce v programu POHODA, jiné systémy výhodou; přátelské vystupování, komunikativnost, sertivita, odolnost vůči stresu; vyjednávací a obchodní dovednosti, smysl pro zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
- Nabízíme: zázemí dynamické společnosti; možnost získávání cenných zkušeností a praxe; možnost dalšího postupu a vzdělávání; možnost uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti; zajímavé finanční ohodnocení, benefity; práce ve velmi pěkném prostředí, příspěvek na stravování, firemní akce, wellness, věrnostní prémie
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: vaclav.matatko@logex.cz
Volné místo ekonomický/-á ředitel/-ka pro lokalitu Hradec Králové.