agronom

Pracovní místo ( agronom ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- flexibilita, pracovitost, spolehlivost
- prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
Osobní kontakt možný po předchozí tel. dolmuvě.
Volné místo agronom pro lokalitu Herálec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

AGRONOM/-KA Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup dle dohody. Požadavky: vzdělání SŠ/VŠ - zaměstnavatel v případě odpovídající praxe v oboru akceptuje uchazeče se SŠ vzděláním, v případě VŠ vzdělání a zájmu o práci akceptuje uchazeče bez praxe; časová ...
Zemědělské družstvo Dolany Dolany, Inzerováno před 6 dny

Asistent/ka agronoma Pracoviště: střediska Příkosické zemědělské a. s. na okr. Rokycany. Požadavky: maturitní vzdělání. Možno i absolvent. Vedení zákonné evidence hnojiv a postřiků, podávání žádostí o dotace, skladová evidence. Nabízíme: platové ohodnocení od 20.000,- ...
Příkosická zemědělská a.s. Mirošov, Inzerováno déle jak týden

Agronom/ka NÁPLŇ PRÁCE: účast na organizaci práce na úseku rostlinné výroby, vedení agendy související s vykonávanou prací POŽADAVKY: min. středoškolské vzdělání zakončené maturitou zemědělského směru, dobrá znalost práce na PC, ŘP skup. B (skup. T výhodou), ...
AGRO Kunčina a.s. Kunčina, Inzerováno déle jak týden