Elektromechanici - operátor/ka oživování a zahořování elektronických sestav

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Elektromechanici - operátor/ka oživování a zahořování elektronických sestav ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ELEKTROMECHANICI - OPERÁTOR/KA OŽIVOVÁNÍ A ZAHOŘOVÁNÍ ELEKTRONICKÝCH SESTAV
Nástup možný ihned.
Požadujeme: manuální zručnost, preciznost, základní znalost elektroniky a elektrotechniky, anglický jazyk - základy, PC - standardní znalost, vyhl. č. 50 - min. §5, znalost problematiky ručního pájení - výhodou
Náplň práce: oživování elektronických systémů, kompletace elektronických zařízení.
Nabízíme: Práce ve stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, pružná pracovní doba, stravenky
První kontakt: životopisy zasílejte e-mailem: jandikova@codaco.cz
ov. 27.10.
Volné místo elektromechanici - operátor/ka oživování a zahořování elektronických sestav pro lokalitu Valašské Meziříčí.