KAPS AUTOMATIC s.r.o.

Automechanik

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem.

Co vás čeká
Hledáme automechanika pro opravy automatických převodovek. Praxe v oboru Auto-moto výhodou, není ovšem podmínku - řádné zaškolení poskytneme. Požadujeme zájem o obor a pečlivost.
Co vám můžeme nabídnout
Společnost KAPS AUTOMATIC působí na trhu již od roku 1992. Nabízíme velmi dobře ohodnocenou práci v zajímavém oboru, dále odměny z obratu, možnost používání firemního vozidla, stravenky apod. Hledáme dalšího kolegu do našeho týmu automechaniků na pobočku v Brně.
Co požadujeme?
Vyučení v oboru
Praxi v oboru automechanik výhodou nikoliv podmínkou
Zručnost, spolehlivost a preciznost
Řidičský průkaz skupiny B
Trestní bezúhonnost
Co nabízíme?

Zajímavou práci v oboru automatických převodovek
Prvotřídní pracovní prostředí
Přátelskou atmosféru
Nadstandartní platové ohodnocení
Pravidelná profesní a odborná školení
Jistotu, zázemí stabilní společnosti
Informace o pozici:

Místo pracoviště: Trnkova 3040/117e, Brno - Líšeň
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 25000 - 35000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)

Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dov

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: KAPS AUTOMATIC s.r.o.
Ulice: Trnkova 3040
Město: Brno
PSČ: 628 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lucie Kotoučková
E-mail: Lucie Kotoučková
Telefon: +420 602 765 002(Po-Pá8-16h)

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KAPS AUTOMATIC s.r.o.