Pracovník v obchodě - pokladní

  • Dubí

Pracovní místo ( Pracovník v obchodě - pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovniště v Dubí
Jak bude vypadat Váš pracovní den?
Vaše práce bude po celý den pestrá a zajímavá!
Se svými kolegy:
- napečete pečivo a provoníte prodejnu
- nachystáte čerstvé ovoce a zeleninu
- doplníte zboží pro naše zákazníky
- budete obsluhovat zákazníky na pokladně a často s nimi komunikovat
Co od Vás potřebujeme?
- vstřícné a příjemné chování
- rychlé a správné reakce na potřeby zákazníků
- spolehlivost a zodpovědnost
Co bude fajn?
- zkušenost z obchodu
- vyučení v oboru
Vše ostatní Vás v rámci zaškolení naučíme
Pracovní poměr na dobu neurčitou, mzda stanovená smluvně, práce v blízkosti domova,zkrácený úvazek, 1 týden dovolené navíc již od nástupu - celkem 5 týdnů, stravenky v hodnotě 65 Kč, příspěvek na penzijní/životní pojištění, nadstandartní příplatek za práci v neděli ve výši 30%, propracovaný systém benefitní cafeterie, vánoční poukázky v hodnotě 1800,-Kč, káva na pracovišti
V případě zájmu nás prosím kontaktovat emailem nebo telefonicky
Volné místo pracovník v obchodě - pokladní pro lokalitu Dubí.