NOČNÍ HLÍDAČ

Pracovní místo ( NOČNÍ HLÍDAČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Práce na dobu neurčitou. Pouze noční směny. Pracoviště Hlučín Kravín - za tratí.
Kontakt: Alois Fichna, tel. 777 656 300 v době od 8-12hod nebo emailem agrozeaatagrozea.cz
Volné místo noční hlídač pro lokalitu Hlučín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Samostatný/á referent/ka zásobování Pracoviště: Dolní hejčínská č.p. 47/25, Olomouc. Nástup možný dle dohody. Požadavky: vzděl. min. SŠ strojírenského směru ( pouze obor strojírenství), vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC, komunikativní schopnosti, ŘP sk. B. Nabízíme: zázemí ...
Moravské potravinářské strojírny, a.s. Olomouc, Inzerováno před 3 dny

Samostatný strojírenský technolog Pracoviště: Dolní hejčínská č.p. 47/25, Olomouc. Prac. doba: 6:00 - 14:00 hod. Požadavky: SŠ nebo VŠ strojírenského směru, vhodné i pro absolventy, práce s PC, ŘP sk. B. Nabízíme: výkonové bonusy, parkování vozidel v hlídaném areálu firmy, ...
Moravské potravinářské strojírny, a.s. Olomouc, Inzerováno před 4 dny

Svářeč Pracoviště: Dolní hejčínská č.p. 47/25, Olomouc. Nástup možný ihned. Nástupní hrubá mzda: od 130 Kč/hod. Prac. doba: 6:00 - 14:00 hod. Požadavky: vzděl. vyučen, praxe podmínkou, praxe a průkaz svařování CO2, nutná praktická znalost svařování ve ...