Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

finanční účetní

Pracovní místo ( finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkon u práce Střední průmyslová škola, Tachov, Světce,Světce č.p. 1,347 01 Tachov
požadujeme
SŠ/VO ekonomického směru
praxe min 2 roky
znalost účetnictví,účetních a daňových předpisů, DPH
dobrá uživatelská znalost práce a PC
výhodou znalost účetnictví příspěvkových organizací a znalost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Řidič motorového vozíku (skladník) Společnost DRUŽSTEVNÍ ZÁVODY DRAŽICE - STROJÍRNA S.R.O. přijme do hlavního pracovního poměru do skladu hotových výrobků nového pracovníka na pozici SKLADNÍK. POŽADUJEME: •základní znalost práce na PC, •řidičské oprávnění sk. B,C a sk. T ...
Družstevní závody Dražice - strojírna s r.o. Benátky nad Jizerou, Inzerováno včera

Strojírenský dělník montážní Společnost DRUŽSTEVNÍ ZÁVODY DRAŽICE - STROJÍRNA S.R.O. přijme na hlavní pracovní poměr: STROJÍRENSKÉ DĚLNÍKY. POŽADUJEME: • ochotu učit se nové věci, • manuální zručnost, • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost • flexibilita. NABÍZÍME: ...
Družstevní závody Dražice - strojírna s r.o. Benátky nad Jizerou, Inzerováno včera

ÚČETNÍ S AJ - 30 000,- Kč Účetnictví? Angličtina? Skvělý kolektiv? Moderní pracovní prostředí? Výborné ohodnocení? ANO! Šance pro uchazeče na pozici ÚČETNÍ S AJ!
Grafton Recruitment s.r.o. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit