EXPEDIENT V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

  • Liberec

Pracovní místo ( EXPEDIENT V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
- kompletace EP (expedičních příkazů) dle systému
- čištění a balení výrobků a následná expedice k zákazníkovi
- spolupráce s ostatními odděleními společnosti (logistika, sklad, …)
- vystavování příslušných expedičních dokumentů
JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
- SOU či SOŠ
- preciznost při práci je prioritou
- fyzická zdatnost nutná
- spolehlivost, pracovitost, flexibilita
- řidičské oprávnění skupiny B podmínkou
- oprávnění k řízení VZV podmínkou (propadlé obnovíme)
- znalost práce na PC – aktivně
CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
- individuální přístup
- práci v kolektivu
- dvousměnný provoz (PO – PÁ ranní/odpolední)
- rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
- spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
- zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, firemní akce, rodinné benefity)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec
DATUM NÁSTUPU: Ihned
Volné místo expedient v zakázkové výrobě pro lokalitu Liberec.