Obchodní zástupce

  • Karviná

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
Zjišťování konkrétních požadavků a potřeb zákazníka na předem domluvených schůzkách, poskytování konzultace, poradenství a poprodejní podpora, vyhledávání nových obchodních partnerů, vedení obchodních jednání, pravidelný reporting, zaměření na retailové zákazníky. Působnost v regionech Severomoravský, Jihomoravský a Východočeský kraj.
Požadujeme:
Reprezentativní vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, přirozená asertivita, ochota cestovat, výborné komunikační a prodejní dovednosti, vysoké nasazení.Řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme:
Nástupní plat 20.000,- Kč + bonusová složka odvislá od úspěšnosti obchodníka, mobilní telefon, firemní automobil, stravenky, možnost osobního a profesního růstu.
KONTAKT: životopisy zasílat na e-mail nebo poštou
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Karviná.