Skladník/-ice (možno i na zkrácený úvazek)

  • Pohořelice

Pracovní místo ( Skladník/-ice (možno i na zkrácený úvazek) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Připojte se k nám a podílejte se rozjezdu nového logistického projektu pro atraktivního zákazníka. Pro naše distribuční centrum v POHOŘELICÍCH (Brno-venkov) hledáme nové kolegy na pozici Skladník/skladnice. Na pozici je možné pracovat i na zkrácený pracovní úvazek.
NÁPLŇ PRÁCE: příprava zboží dle objednávek zákazníka, provádění skladových operací - příjem, výdej, balení, práce s ručním skenerem a se skladovým softwarem, manipulace se zbožím a obsluha skladové manipulační techniky, udržování pořádku a čistoty na pracovišti
OČEKÁVÁME: chuť do práce, zkušenosti s prací ve skladu výhodou, základní znalost práce na PC, pečlivost, pracovitost, zodpovědnost
NABÍZÍME: platové ohodnocení od 18.000,- Kč/měs., zázemí silné prosperující nadnárodní společnosti patřící k leaderům na českém trhu, možnost seberealizace, zajímavou a odpovědnou práci, 5 týdnů dovolené, firemní akce a slevy, zapracování na dané pozici, firemní vzdělávací program, výrazně levnější volání pro rodinu a blízké se zvýhodněným programem volání s O2, čisté pracovní prostředí, férový přístup k zaměstnancům, nástup dle dohody
Kontakt: Vlček Vlastimil, tel.: 724 451 861, e-mail: vlastimil.vlcek@geis.cz
Volné místo skladník/-ice (možno i na zkrácený úvazek) pro lokalitu Pohořelice.