Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových

referent - právní auditor oddělení Metodiky právního auditu odboru Právní metodi

Odeslat

Pracovní náplň
požadavky:

VŠ vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo
praxe v oblasti majetkoprávní problematiky výhodou
znalost práce s informačním systémem eKLEP výhodou
znalost právních předpisů vztahujících se k činnosti Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (např. zákona č. 219/2000 Sb., zákona č. 201/2002 Sb., aj.)
samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnost, pečlivost
znalost práce s PC (MS Office)
praxe ve veřejné správě výhodou
státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru
trestní bezúhonnost
splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb.

charakteristika pracovního místa:

zabezpečuje metodiku v oblasti právního auditu
zpracovává vzorové smlouvy s ohledem na aktuální vývoj legislativy a judikatury
metodicky řídí a koordinuje oblast uzavírání smluv a tvorbu smluvních dokumentů (standardů) vztahujících se k hospodaření a nakládání s majetkem státu
podílí se na zpracování vnitřních předpisů vztahujících se k hospodaření a nakládání s majetkem státu
zpracovává právní stanoviska a vyjádření pro potřeby GŘ a náměstků
zajišťuje právní audit právních jednání v kompetenci GŘ a náměstků
zabezpečuje přípravu legislativních návrhů
Volné místo referent - právní auditor oddělení metodiky právního auditu odboru právní metodiky pro lokalitu Praha.

Požadavky
Práce s PC - MS Office

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: referent - právní auditor oddělení Metodiky právního auditu odboru Právní metodi

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Právo, justice a legislativa
Pozici nabízí: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Ulice: Rašínovo nábřeží 390
Město: Praha
PSČ: 128 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Martina Agyagosová
E-mail: Bc. Martina Agyagosová
Telefon: +420 225 776 686

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových