Beskydské rehabilitační centrum, spol. s r.o.

ČÍŠNÍK-SERVÍRKA DO CUKRÁRNY APARTMÁNOVÉHO DOMU LARA

Odeslat

Pracovní náplň
C04 z:21/9/2017 a: 3/11/2017
Obsluha v lázeňské cukrárně Apartmánového domu LARA Beskydského rehabilitačního centra v Čeladné.
Vyučení v oboru vítáme, není však podmínkou. Směny 12 hod.
Nabízíme ke mzdě příplatky za směnnost v práci v sobotu a v neděli, měsíční výkonnostní odměny, příspěvek na stravování, 5 týdnů řádné dovolené, cenové zvýhodnění služeb wellnes centra - to vše v příjemném lázeňském prostředí.
Kontakt telefonicky denně na tel. 558 616 298 v čase od 07:00-14:00 hod, e-mailem uhlarova@brc.cz .
Volné místo číšník-servírka do cukrárny apartmánového domu lara pro lokalitu Čeladná.

Nabízíme
Nástup možný od: 21. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ČÍŠNÍK-SERVÍRKA DO CUKRÁRNY APARTMÁNOVÉHO DOMU LARA

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Beskydské rehabilitační centrum, spol. s r.o.
Ulice: 42
Město: Čeladná
PSČ: 739 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Uhlářová
E-mail: Lenka Uhlářová
Telefon: +420 558 616 298

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Beskydské rehabilitační centrum, spol. s r.o.