automechanik, autoelektrikář

Pracovní místo ( automechanik, autoelektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vyučení, specializace francouzských vozidel výhodou. Pracovní doba od 7-16 h bez víkendů, ŘP sk. B.
Nástup ihned.
Volné místo automechanik, autoelektrikář pro lokalitu Plzeň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Autoelektrikáři Místo výkonu práce: Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: ranní směna 07,00 -15,30 hod, odpolední směna 14,00 - 21,00 hod. Náplň práce: servisní činnost, opravy a seřizování elektroinstalací, řešení technických problémů, ...
KERN Cheb s. r. o. Cheb, Inzerováno před 3 dny

autoelektrikář Kontakt: Nová Ilona, tel.: 377482303, e-mail: inova@osona.cz Požadujeme: cílevědomost, zájem o další odborný růst, pracovitost. Náplň práce: montáže osvětlení při výrobě nových nástaveb a připojení na elektrickou soustavu vozidel. Nabízíme: ...
OSONA PLZEŇ a.s. Plzeň, Inzerováno před 5 dny

autoelektrikář, automechanik (nákladní vozidla) Místo výkonu práce: Plzeňská 150, Třemošná Požadavky na uchazeče: - praxe vítaná - není podmínkou - řidičský průkaz skupiny B, další výhodou, - jazykové dovednosti ČJ Volné místo autoelektrikář, automechanik (nákladní vozidla) pro lokalitu ...
SP-KV AUTO s.r.o. Třemošná, Inzerováno před 7 dny