PROVOZÁŘ/-KA, DOPRAVNÍ REFERENT-/KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PROVOZÁŘ/-KA, DOPRAVNÍ REFERENT-/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou půl roku s možnosti prodloužení od 1.10.2017 do 31.3.2018
- Náplň práce: správa budov včetně drobných řemeslných prací a oprav, správa služebních motorových vozidel (cca 30) regionu Hradec Králové, obsluha zařízení dodávek tepla, údržba a úklid areálu pracovišť regionu HK (sekání trávy, úprava dřevin, odklízení sněhu,…)
- Požadujeme: ÚSO, SŠ technického směru, organizační schopnosti, odpovědnost, komunikativnost, spolehlivost, fyzická zdatnost, práce na PC - Word, Excel, Internet, ŘP sk. B - aktivní řidič
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, 2 sick days
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: jitka.semencova@zuusti.cz
Volné místo provozář/-ka, dopravní referent-/ka pro lokalitu Hradec Králové.