LONG JUN s.r.o.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Odeslat

Pracovní náplň
kontakt-Sevco, s.r.o., Opletalova 4, Praha 1, 1. patro út+čt 14-16 hod
telefonicky 774 435 216 po-pá 10-13 hod
požadujeme teoretickou a praktickou znalost přípravy tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Praha.

Požadavky
Jiné - znalost čínské kuchyně

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Praha
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: LONG JUN s.r.o.
Ulice: Pavla Švandy ze Semčic 80
Město: Praha
PSČ: 150 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Kaiserová
Telefon: +420 774 435 216

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LONG JUN s.r.o.