Správce E-shopu

  • Brno

Pracovní místo ( Správce E-shopu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky od 9:00-16:00hod. nebo e-mailem

Jsme ZAGO s.r.o. a zabýváme se distribucí, velkoobchodním a maloobchodním prodejem hodinek a módních šperků předních světových značek jako jsou GUESS, EMPORIO ARMANI, MICHAEL KORS apod.
Za dobu svého působení jsme si vytvořili přední pozici na obchodním trhu a to především díky skvělým službám, na kterých si zakládáme.Abychom mohli i nadále růst a poskytovat kvalitní služby, potřebujeme Tebe - zodpovědného, spolehlivého člověka, který bude chtít růst s námi a splňuje následující požadavky:
- SŠ vzdělání,
- cit pro český jazyk jak v ústní, tak písemné podobě,
- výborná znalost práce na PC - MS Office - zejména Excel (podmíněné formátování, kontingenční tabulky, vzorce),
- znalost Pohody a tvorby skladových karet,
- pro-zákaznický přístup (vstřícnost, ochota),
- zkušenosti z e-shopu vítány,
- základy anglického jazyka (e-mailová komunikace se zahraničními partnery).

Vaším úkolem bude:
- péče o e-shop (zajištění popisů, fotografií, správného fungování e-shopu),
- tvorba a úprava skladových karet,
- příjem, příprava a odeslání objednávek z e-shopu,
- kontrola kompletnosti dodávek,
- péče o zákazníky a vyřizování jejich požadavků (po emailu i telefonu),
- tvorba nabídek pro klienty.

Nabízíme Vám:
práci na plný úvazek a dobu neurčitou v progresivní společnosti,
mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem a schopnostem (17-20 tis. Kč)
přátelský, mladý a nápomocný kolektiv :-),
zaměstnanecké slevy na naše hodinky a šperky,
jazykové vzdělávání,
pitný režim a občerstvení na pracovišti.
zaměstnanecké slevy, jazykové