Petr Zima

zedník, stavební dělník

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Petra Chelčického 437, Vodňany a dle zakázek firmy
V případě zaměstnání cizince bude doba zaměstnání sjednána na 1/2 roku od vydání potvrzení o splnění podmínek pro vydání k dlouhodobému pobytu - zaměstnanecké karty
KONTAKT: Zima Petr, tel.: 739204860, e-mail: zimastav@tiscali.cz
Volné místo zedník, stavební dělník pro lokalitu Vodňany.

Nabízíme
Nástup možný od: 25. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zedník, stavební dělník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Petr Zima
Ulice: Petra Chelčického 437
Město: Vodňany
PSČ: 389 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Zima
E-mail: Petr Zima
Telefon: +420 739 204 860

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Petr Zima