HajVen trans s.r.o.

ŘIDIČ sk. C+E

Odeslat

Pracovní náplň
Pravidelná přeprava po vnitru. Jezdí se na vozidlech do 7.5 tuny.
Požadujeme: ŘP sk. C+E, profesní průkaz, výpis z karty řidiče.
Možné bez praxe na nákladních vozidlech - zaučíme.
Práce Po-Pá, víkendy a svátky volné. Pracovní doba od 7:00 hod. Služební telefon.
Po 6 měsících bude vyplacen náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč.
Hlásit se předem telefonicky.
Volné místo řidič sk. c+e pro lokalitu Liberec.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 12. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘIDIČ sk. C+E

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: HajVen trans s.r.o.
Ulice: České mládeže
Město: Liberec
PSČ: 460 08

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Rezler
E-mail: hajventrans@seznam.cz
Telefon: +420 601 393 175

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HajVen trans s.r.o.