Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Samostatný(á) účetní

Pracovní místo ( Samostatný(á) účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání ekonomického zaměření, praxe v oboru účetnictví, ideálně ve výrobní firmě, dobré znalosti německého nebo anglického jazyka, pokročilá znalost MS Office Excel, pozitivní a dynamická osobnost s orientací na detail a přesnost, odpovědnost, spolehlivost, samostatnost a ochota se ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

obchodní asistent/ka Životopis zaslat na kriz@next.cz. Více informací pan Miloslav Kříž - 777 652 588. Požadavky: SŠ, komunikativnost, asertivita, znalost práce na PC, znalost účetního systému POHODA, ochota učit se novým věcem. Volné místo obchodní asistent/ka pro ...
N E X T Plzeň spol. s r. o. Plzeň, Inzerováno před 3 dny

Účetní Životopisy prosíme zasílat na e-mail: boucovaaab@gmail.com Požadujeme: SŠ vzdělání, znalost podvojného i jednoduchého účetnictví podmínkou, znalost mezd výhodou. Praxe v oboru výhodou. Volné místo účetní pro lokalitu Plzeň.
A and B společnost pro poradenství a.s. Plzeň, Inzerováno před 3 dny

Účetní Místo výkonu práce: Radnice, Nádražní č.p. 524 Náplň práce: vedení účetnictví a mzdové agendy, aministrativní práce Požadujeme: ŘP sk. A,B Nabízíme: platové ohodnocení od 9.000,- Kč/měs, zkrácený úvazek 30 hod/týdně Kontakt pouze e-mailem: Vonásek ...
CZECH-BY export s.r.o. Radnice, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit