Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zahradník - expedient

Pracovní místo ( Zahradník - expedient ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
-expedice okrasných rostlin/dřevin (nakládání s VZV), kontakt ze zákazníky
Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, samostatnost, ochotu pracovat venku
Nabízíme: obědy zdarma
Místo výkonu práce: Bedřicha Smetany 230, 277 42 Obříství
Kontakt: telefonicky kdykoliv, e-mailem, osobní schůzka po tel. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

Zahradníci Místo výkonu práce: Boseň č.p. 124 295 01 Mnichovo Hradiště Prvotní kontakt: e-mail: Jitka.wojnarova@seznam.cz Práce v terénu na realizacích zahrad u zákazníků. Vyučení v oboru není podmínkou. Volné místo zahradníci pro lokalitu Boseň.
Agarden zahrady s.r.o. Boseň, Inzerováno včera

Prodavač v zahradnictví MVP: Praha Kontaktovat mailem novotnyzahrady@seznam.cz, nebo telefonicky 602226876. Volné místo prodavač v zahradnictví pro lokalitu Praha.
Zahrady a zeleň s.r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny

Ošetřovatelé koní Kont.: email: jezdec@jezdec.cz, osobně po předchozí domluvě. Ošetřování koní, včetně dalších prací spojených s údržbou stájí, okolí (zahradnické činnosti) a drobných zamědělských prací (sekání pícnin apod.). Základní znalost AJ a ŘP T vítány. ...
Cyril Neumann Praha, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit