FINANČNÍ CONTROLLER

  • Hejnice

Pracovní místo ( FINANČNÍ CONTROLLER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás u nás čeká?
- pravidelný reporting finančních ukazatelů společnosti (Balanced Scorecard, KPI, BI QlikView)
- spolupráce na vytváření ročních a měsíčních finančních plánů (metoda Top-down & Bottom-up)
- analýzy nákladů, výnosů a odchylek, jejich prezentace vedení společnosti
- spolupráce napříč odděleními
- podílení se na optimalizaci procesů ve společnosti
Co od Vás očekáváme?
- znalost MS Office, především MS Excel, MS PowerPoint
- ochotu a schopnost učit se novým věcem
- přesnost, pečlivost, flexibilitu, spolehlivost a analytické myšlení
- dobré komunikační schopnosti
- zkušenosti s nástroji controllingu nebo ERP-systémem výhodou
- VŠ vzdělání ekonomického směru
- pokročilou znalost německého jazyka
Co Vám nabízíme?
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- pružnou pracovní dobu
- zajímavou a perspektivní práci v zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí, přátelskou atmosféru
- možnost dalšího odborného růstu, pravidelná školení
- firemní stravování a dovolenou navíc
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na dopravu
- další zaměstnanecké výhody (firemní akce a volnočasové aktivity, bezplatnou výuku německého jazyka atd.)
Volné místo finanční controller pro lokalitu Hejnice.