CiS SYSTEMS s.r.o.

FINANČNÍ CONTROLLER

Odeslat

Pracovní náplň
Co Vás u nás čeká?
- pravidelný reporting finančních ukazatelů společnosti (Balanced Scorecard, KPI, BI QlikView)
- spolupráce na vytváření ročních a měsíčních finančních plánů (metoda Top-down & Bottom-up)
- analýzy nákladů, výnosů a odchylek, jejich prezentace vedení společnosti
- spolupráce napříč odděleními
- podílení se na optimalizaci procesů ve společnosti
Co od Vás očekáváme?
- znalost MS Office, především MS Excel, MS PowerPoint
- ochotu a schopnost učit se novým věcem
- přesnost, pečlivost, flexibilitu, spolehlivost a analytické myšlení
- dobré komunikační schopnosti
- zkušenosti s nástroji controllingu nebo ERP-systémem výhodou
- VŠ vzdělání ekonomického směru
- pokročilou znalost německého jazyka
Co Vám nabízíme?
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- pružnou pracovní dobu
- zajímavou a perspektivní práci v zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí, přátelskou atmosféru
- možnost dalšího odborného růstu, pravidelná školení
- firemní stravování a dovolenou navíc
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na dopravu
- další zaměstnanecké výhody (firemní akce a volnočasové aktivity, bezplatnou výuku německého jazyka atd.)
Volné místo finanční controller pro lokalitu Hejnice.

Požadavky
Němčina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 07. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: FINANČNÍ CONTROLLER

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: CiS SYSTEMS s.r.o.
Ulice: P. Bezruče 22
Město: Hejnice
PSČ: 463 62

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Hana Hanšpachová
E-mail: h.hanspachova@cis-europe.eu
Telefon: +420 482 412 415

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CiS SYSTEMS s.r.o.