Hledáme šikovné operátory na NEPŘETRŽITÝ provoz!

Pracovní místo ( Hledáme šikovné operátory na NEPŘETRŽITÝ provoz! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
!! Pracovní smlouva je nabízena minimálně 6 měsíců s možností prodloužení nebo přestupu přímo do kmenového stavu společnosti. !!

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

*PRACOVNÍCI OBSLUHY A MONTÁŽE - VÝROBNÍ OPERÁTOŘI I ABSOLVENTI. Životopisy zasílejte na e-mail vencih@maier.es. Požadavky: časová flexibilita, zručnost. Náplň práce: montáž, obsluha a balení ve výrobě plastových komponentů pro automotive. Nabízíme: stravenky, flexipassy, vzdělávání, mimořádná ...
MAIER CZ, s.r.o. Prostějov, Inzerováno včera

OPERÁTOR VÝROBY v Bělotíně Hledáte dlouhodobé zaměstnání? Nevadí Vám tři směny? Ozvěte se nám! Práce vhodná pro muže i ženy!
Grafton Recruitment s.r.o. Bělotín, Plný úvazek, Inzerováno včera

Operátor/ka kvality - Slatina Máte rádi věci pod Vaší plnou kontrolou? Chcete dostat příležitost ukázat, co ve Vás je? Zajímáte se o kvalitu výrobků, vyhovuje Vám práce v třísměnném provozu a lokalita Brno - Slatina (z centra dostupná za 12 minut)?
Grafton Recruitment s.r.o. Brno, Plný úvazek, Inzerováno včera