Hledáme šikovné operátory na NEPŘETRŽITÝ provoz!

Pracovní místo ( Hledáme šikovné operátory na NEPŘETRŽITÝ provoz! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
!! Pracovní smlouva je nabízena minimálně 6 měsíců s možností prodloužení nebo přestupu přímo do kmenového stavu společnosti. !!

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

Samostatný operátor První kontakt e-mailem Požadavky: manuální zručnost, znalost čtení výkresové dokumentace - výhodou, zkušenosti s měřením výrobků - výhodou souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Volné místo samostatný operátor pro lokalitu Brno.
ZKL Brno, a.s. Brno, Inzerováno včera

Pokladník, operátor pizzerie Náplň práce: * Vedení agendy do systému objednávek * Přijímání telefonických a elektronických objednávek * Práce s pokladnou a interním systémem, kalkulace * Komunikace se zákazníky a zaměstnanci pizzerie Požadujeme: * Zdravotní průkaz pracovníka v ...
PMC food, s.r.o. Brno, Inzerováno včera

Operátor/ka výroby od 19 300 Kč + nástupní bonus 10 000 Kč Chcete fyzicky nenáročnou práci ve směnném provozu na pozici operátor výroby? Nabízíme dlouhodobou práci ve výrobním závodě na hlavní pracovní poměr. Lze zvolit možnost směnného provozu 2 nebo 3 směnný.
Grafton Recruitment s.r.o. Brno, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny