Hledáme šikovné operátory na NEPŘETRŽITÝ provoz!

Pracovní místo ( Hledáme šikovné operátory na NEPŘETRŽITÝ provoz! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
!! Pracovní smlouva je nabízena minimálně 6 měsíců s možností prodloužení nebo přestupu přímo do kmenového stavu společnosti. !!

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

Operátoři oddělení technické kontroly Požadavky: vyučení v oboru (strojní, metrologie výhodou), flexibilita, ochota učit se, znalost práce na PC Popis práce: vstupní a výstupní kontrola výrobků surovin, denní odběr vzorků výroby, provádění tlakových zkoušek, práce se svářečkou pro ...
FV - Plast, a.s. Bohdalice-Pavlovice, Inzerováno včera

NÁKUPČÍ bez nutné znalosti cizího jazyka Chcete uplatnit své zkušenosti z nákupu služeb a komponentů ve výrobní společnosti? Pak se přihlaste, nová příležitost se právě otevírá na Žďársku! Nástupní plat 25 - 30 000 Kč! po zapracování i více. Náplní práce bude:
Grafton Recruitment s.r.o. Žďár nad Sázavou, Plný úvazek, Inzerováno včera

Operátor výroby, truhlář, stolař, obráběč Požadavky: vzdělání nerozhoduje, manuální zručnost, technické myšlení, orientace ve výrobní dokumentaci, spolehlivost a pracovitost, samostatnost a ochota učit se novým věcem Popis práce: výroba plastových oken a dveří (dle Vašich zkušeností ...
FenStar s.r.o. Hodějice, Inzerováno včera