Technická univerzita v Liberci

FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY - ODBORNÝ ASISTENT NA KATEDŘE URBANISMU

Odeslat

Pracovní náplň
CHARAKTERISTIKA: pedagogická, vědeckovýzkumná a publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, realizace projektů v oblasti architektury a urbanismu. DOVEDNOSTI: ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru architektury a urbanismu, znalosti v oboru architektury a urbanismu, předpoklady pro pedagogickou činnost, dobré komunikační schopnosti, publikační činnost a odborná praxe je výhodou, jazykové znalosti. VZDĚLÁNÍ: dokončené VŠ vzdělání v oboru architektury, znalost světového jazyka, uchazeč předloží publikované práce v uvedeném oboru. PRACOVNÍ POMĚR: 70% úv.,prac.smlouva bude uzavřena na dobu určitou do 31.12.2018. NÁSTUP: 1.1.2018,mzdová třída A2, dle vnitřního mzdového, mzdové rozpětí uvedeno při 100% úvazku. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti,seznam publikovaných odborných prací s případnými ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání a členství v odbor. společnostech, doklady o odbor. způsobilosti příp. hodnocení z předchozího pracoviště, portfolio prací. Přihlášku doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) a v kopii (daniela.zlevska@tul.cz) nejpozději do 21.10.2017. Výběrové řízení je od 21.9.2017 zveřejněno na úřední desce TUL.
Volné místo fakulta umění a architektury - odborný asistent na katedře urbanismu pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY - ODBORNÝ ASISTENT NA KATEDŘE URBANISMU

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Technická univerzita v Liberci
Ulice: Studentská 1402
Město: Liberec
PSČ: 460 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: JUDr. Daniela Zlevská
E-mail: JUDr. Daniela Zlevská
Telefon: +420 485 351 111

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Technická univerzita v Liberci