Stavbyvedoucí

  • Chlístovice

Pracovní místo ( Stavbyvedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: SŠ/VŠ stavebního směru, zkušenosti v oboru - orientace v rozpočtech a projektové dokumentaci, znalost technologických postupů, BOZP, ČSN,...
Koordinace týmu vlastních pracovníků a subdodavatelů. Řidičský průkaz sk.B. Znalost práce na PC. Autorizace ČKAITvýhodou. Flexibilita, zodpovědnost. Trestní bezúhonnost.

Nabízíme: stabilní zázemí v mladé a rozvíjející se společnosti. Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající přístupu k práci a dosaženým výsledkům. Mladý a přátelský kolektiv.
4 týdny dovolené a jiné zaměstanecké výhody ( stravenky, individuální osobní ohodnocení, ..)
Místo výkonu práce - Střední Čechy (okresy: Praha, Kolín, Nymburk, Kutná Hora..)
Nástup možný ihned dle dohody.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete naše požadavky, zašlete prosím svůj profesní životopis na e-mail lipova@calipsum.cz.
Volné místo stavbyvedoucí pro lokalitu Chlístovice.