Správa města Soběslavi, s.r.o.

zahradník/ice

Odeslat

Pracovní náplň
podmínkou je zahradnické vzdělání s praxí v provádění parkových úprav stromů a keřů, výsadba okrasných květin a péče o ně, nutný ŘP - B, sk. T vítána, stravenky, 5 týdnů dovolené, osobní kontakt po - pá 6:00 - 14:00
Volné místo zahradník/ice pro lokalitu Soběslav.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zahradník/ice

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Správa města Soběslavi, s.r.o.
Ulice: Tyršova 482
Město: Soběslav
PSČ: 392 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vladimír Falada
E-mail: Vladimír Falada
Telefon: +420 381 477 210

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Správa města Soběslavi, s.r.o.