Grafton Recruitment s.r.o. Skladník/Skladnice

Skladník/Skladnice

Referenční číslo: 3-21-256790/NP

Pracovní náplň
Baví Vás práce ve skladu? Chcete pracovat v úspěšné společnosti přímo v kmeni? Pak hledáme právě Vás!

Neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Vaší úlohou bude:
- příjem a vychystaní zboží
- zabalení zboží
- zadávání dat do PC
- starat se o chod skladu
- občas všechno zkontrolovat a provést inventuru
- mít to všechno pod palcem
- práce s vysokozdvižným vozíkem

Požadavky
Musíte také něco umět a ukázat:

- praxe ve skladu výhodou
- platný VZV výhodou, nikoliv podmínkou
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- komunikativnost
- loajálnost

Informace
Benefity:
Za svou práci dostanete i náležitou odměnu:
- 5 týdnů dovolené
- různe prémie
- příplatky a příspěvky
- firemní akce
- školení
V případě, že máte o danou pozici zájem, zasílejte Vaše životopisy na adresu e.vojtanicova.256790{id}@graftonrecruitment.cz nebo nás kontaktujte na tel. 542 424 521 nebo 542424540. Při kontaktu prosím uvádějte ref. číslo pozice: 3-21-9370.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Skladník/Skladnice

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 18000 - 22000,- Kč/měs
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Strojírenství, Průmysl
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální Agentura
Kontaktní osoba: Vojtaničová Eva
E-mail: Vojtaničová Eva
Telefon: 602 212 367

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.