Skladník/Skladnice

Pracovní místo ( Skladník/Skladnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Baví Vás práce ve skladu? Chcete pracovat v úspěšné společnosti přímo v kmeni? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků NÁPLŇ PRÁCE: správa materiálu a dílců, které musí být řádně označeny a uloženy (FIFO), expedice zboží, příjem zboží, dodržování stanovených procesů společnosti v rámci skladování POŽADAVKY: platný průkaz na VZV, manuální zručnost, fyzická ...
FLÍDR s.r.o. Široký Důl, Inzerováno včera

Řidič - skladník POŽADAVKY: ŘP skupiny B, C, oprávnění VZV výhodou NABÍZÍME: stravenky KONTAKT: e-mailem Volné místo řidič - skladník pro lokalitu Jaroměřice.
STAVEBNINY STUPKA s. r. o. Jaroměřice, Inzerováno včera

Skladník dělník POŽADAVKY: rychlou orientaci v sortimentu zboží, pečlivost a zodpovědnost NABÍZÍME: příspěvky na stravování, flexi pasy na volnočasové aktivity KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo skladník dělník pro lokalitu Třebařov.
Roltechnik s.r.o. Třebařov, Inzerováno včera