Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Šička - čalouník

Pracovní místo ( Šička - čalouník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Osobní kontakt na adrese Bystřická č.p. 112/2, Bystrovany, Olomouc po předchozí telefonické domluvě. Nástup možný ihned.
Požadujeme zkušenosti v oboru, kreativní schopnost šít na šicích strojích. Nemusí být vyučen v oboru. Prac. doba: 6:00 - 14:30 hod.
Své životopisy zasílejte na výše uvedený ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Šič/ka ochranných oděvů strojní ZZ Pracoviště: U Lesa 38/58, Ostrava - Hrabůvka Předem volat Po-Pá 8-13 hod. na č. 731 252 623, e-mailem jednatel@apolmont.cz; osobně Po-Pá 7-14.30 hod. na adrese pracoviště. Hledáme zaměstnance na pozice šička do vlastní dílny. Praxe podmínkou ...
APOLMONT, s.r.o. Ostrava, Inzerováno před 2 dny

Šička místo výkonu práce : Bruntál, tř. Práce 3 pro OZP !!! šití pracovních oděvů, praxe v oboru, úkolová mzda, osobní schůzky hlásit předem na tel. č. 603 290 232, vzít s sebou životopis. Z : 17.1.2018 Volné místo šička pro lokalitu Bruntál.
FIDES Bruntál, spol. s r.o. Bruntál, Inzerováno před 7 dny

Střihačka - šička místo výkonu práce : Krnov, Čsl. armády 43b vyučení v daném oboru není podmínkou, pracovní doba 6 hodin denně, hlásit se nejdříve na tel. č. 604 470 204 a domluvit si schůzku. Z : 29.8.2018 A : 15.10.2018 A : 13.2.2019 Volné místo střihačka - ...
SCHWARZ OOPP s.r.o. Krnov, Inzerováno před 7 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit