Jaromír Conearic

Šička - čalouník

Odeslat

Pracovní náplň
Osobní kontakt na adrese Bystřická č.p. 112/2, Bystrovany, Olomouc po předchozí telefonické domluvě. Nástup možný ihned.
Požadujeme zkušenosti v oboru, kreativní schopnost šít na šicích strojích. Nemusí být vyučen v oboru. Prac. doba: 6:00 - 14:30 hod.
Své životopisy zasílejte na výše uvedený email.
Volné místo šička - čalouník pro lokalitu Bystrovany.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Šička - čalouník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Jaromír Conearic
Ulice: Bystřická 112
Město: Bystrovany
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaromír Conearic
E-mail: Jaromír Conearic
Telefon: +420 776 558 813

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jaromír Conearic