Školní jídelna, Praha 10, Vršovická 68/1429, příspěvková organizace

Hlavní kuchař/kuchařka

Odeslat

Pracovní náplň
MV: Praha; Kontakt: Rybnikářová Lucie, tel.: 773 150 001, e-mail: personalni@sjp10.cz

Hledáme šikovného kuchaře/kuchařku. Očekáváme samostatnost, znalost stravovacího prostředí, výrobní a hygienické praxe.

Zam.výhody: Nabízíme zajímavou práci v zázemí stabilní organizace, jistý plat dle platových tabulek + osobní příplatek odvíjející se od kvality odváděné práce a výkonnosti, mimořádné odměny, možnost dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, osmihodinová pracovní doba Po-Pá, příspěvek na stravování a další benefity.
Volné místo hlavní kuchař/kuchařka pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Hlavní kuchař/kuchařka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Školní jídelna, Praha 10, Vršovická 68/1429, příspěvková organizace
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lucie Rybnikářová
E-mail: Lucie Rybnikářová
Telefon: +420 773 150 001

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Školní jídelna, Praha 10, Vršovická 68/1429, příspěvková organizace