Vývojáři softwaru

  • Brno

Pracovní místo ( Vývojáři softwaru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První způsob kontaktu e-mailem: Romana.vicenecova@ibs-sro.com
Místo výkonu práce: Rašínova 2, Brno
Popis:
Vývoj a udržování stávajících aplikací, spolupráce s analisty na rozvoji podniku, vedení týmu juniorních vývojařů a softwarových expertů, oprava aplikačních defektů, integrování systémů a externích aplikací pomocí ESB (Enterprise Serice Bus)

Požadavky:
znalost anglického jazyka, zkušenost v oboru a znalost relevantních programů, technické znalosti: zkušenost s rozvojem softwaru a tvorbou aplikací
Znalost softwarového jazyku NET, MVC, C#, Web Services (RESTFul, SOAP),
Zkušenost s MS Azure, NoSQL memory caching (redis), ORM (NHibernate, Glass Mapper), IoC (Windsor Castle), Enterprise CMS (SiteCore)

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo vývojáři softwaru pro lokalitu Brno.