Realitní konzultant/ka

  • Brno

Pracovní místo ( Realitní konzultant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme volné pracovní místo na pozici Realitní konzultant. Hlavní náplní práce je nábor, prodej nemovitostí novým a stávajícím klientům.

Co od Vás očekáváme
minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
fair-play
schopnost komunikace s lidmi
práce s PC (word, excel)
samostatnost, cílevědomost
schopnost učit se novým věcem
schopnost přizpůsobit se novým podmínkám
zdravé sebevědomí
motivaci pracovat v dynamickém týmu
odpovědnost za výsledky
profesionální přístup

Hodnoty, které Vám poskytneme
informační a logistické zázemí centrály společnosti
know how - víme jak na to - náš způsob práce je prověřen úspěšnou praxí
firemní vzdělávací systém
profesionální a motivující pracovní vztahy
pružná pracovní doba
motivující odměny
možnost profesního růstu
sociální program (renta po úspěšné spolupráci,…)
Volné místo realitní konzultant/ka pro lokalitu Brno.