Instruktoři boxu

Pracovní místo ( Instruktoři boxu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: rodilý mluvčí - ruština
Volné místo instruktoři boxu pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

obsluha textilních strojů Pracoviště: Velká nad Veličkou 890. Příspěvek na stravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity. Volné místo obsluha textilních strojů pro lokalitu Velká nad Veličkou.
KORDÁRNA Plus a.s. Velká nad Veličkou, Inzerováno včera

řidič/ka nákladních vozidel mezinárodní dopravy Pracoviště: Boršovská 2228/5, 697 01 Kyjov. Požadujeme: ŘP sk. E, C. Nabízíme: zaměstnání v perspektivní společnosti, motivační finanční ohodnocení, práci v přátelském kolektivu, zaměstnanecké benefity, moderní vozový park. Kontakt na tel. 734 432 ...
ČSAD Kyjov Logistics a.s. Kyjov, Inzerováno včera

obráběči kovů Pracoviště: U Kyjovky 3901/16, 695 01 Hodonín. Náplň práce: práce na soustruhu, práce na fréze, práce ve výrobní hale, výroba součástek čerpadel z polotovarů a tyčoviny. Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti. Zajímavá práce v dynamickém ...
Montpetrol - Plus, s.r.o. Hodonín, Inzerováno včera