Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace

Automechanici

Odeslat

Pracovní náplň
Běžné opravy osobních a nákladních vozidel a mechanizmů, ŘP sk. B, výhodou svářečský a strojnický průkaz, popř. firma zajistí proškolení.
První kontakt telefonicky na číslech 725 564 451 a 725 564 450 od 7:00 do 14:30 nebo e-mailem: sima.p@ksusv.cz, krejcova.m@ksusv.cz
Volné místo automechanici pro lokalitu Jihlava.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanici

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace
Ulice: Kosovská 1122
Město: Jihlava
PSČ: 586 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Šíma
E-mail: Petr Šíma
Telefon: +420 725 564 451

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace