technik/technička údržby - elektro

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( technik/technička údržby - elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Minice 60, Žatec
Náplň práce:
Zodpovědnost za nastavení, údržbu a opravy výrobního zařízení
Provádění pravidelné a preventivní údržby
Nastavování a navrhování technologických procesů údržby
Odhalování výrobních problémů, jejich analýza a odstraňování příčin
Navrhování technických řešení, modifikací a zlepšování
Technická podpora výroby
Správa technické dokumentace
Požadavky:
SŠ se zaměřením elektro
Vyhláška 50§6
Orientace v technické dokumentaci?
Samostatnost, aktivní přístup, spolehlivost?
Týmový hráč
Výhodou:
Zkušenost v oblasti údržby z výrobního prostředí?
Znalost hydrauliky, pneumatiky, mechaniky a elektromechanických systémů?
Znalost PLC, programování
Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Podpora v osobním rozvoji
Zajištění odborných školení v rámci pozice (PLC, automatizace aj.)
Zajímavé finanční ohodnocení
Závodní stravování
Příspěvek na dopravu
Dovolená nad rámec zákoníku práce
Zvýhodněný zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny
Cafeterie- měsíční příspěvek na volnočasové aktivity
kontakt: tel.: 775958236, e-mail: jindriska.vlasakova@hitachi-automotive.eu
Kdo nahlásil: Vlasáková Jindřiška Ing., tel.: 775958236, e-mail: jindriska.vlasakova@hitachi-automotive.eu
Volné místo technik/technička údržby - elektro pro lokalitu Velemyšleves.