ZDRAVOTNICKÝ/-Á ASISTENT/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ZDRAVOTNICKÝ/-Á ASISTENT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup od 1.10.2017 nebo dohodou
- Požadujeme: odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání (dle zákona č. 96/2004 Sb), ukončené vzdělání zdravotnický asistent, zdravotní způsobilost a bezúhonnost, rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR o získání nebo uznání (v případě uchazeče z jiného členského státu EU) odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání v ČR
- Nabízíme: práci ve stabilním, prestižním, akreditovaném zdravotnickém zařízení, práci v příjemném prostředí pracovišť vybavených moderními pomůckami pro zajištění, kvalitní ošetřovatelské péče, uchazečům z EU pomůžeme s vyřízením uznání odborné a specializované způsobilosti, systémovou podporu v rámci adaptačního procesu, aktivní podporu dalšího vzdělávání a studia pro odborný rozvoj, možnost kariérního růstu, velmi dobré platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna, sociální výhody realizované prostřednictvím osobního konta ve výši 8.600 Kč, široká nabídka stravování, pomoc se zajištěním ubytování, dostupnost městské hromadné dopravy přímo v areálu FN HK, příjemné prostředí města Hradce Králové a jeho okolí, platové podmínky podle platných předpisů
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i cizince
- V případě zájmu kontaktujte: P.Hrdličková, p.Nowak, tel.: 602 121 566, 727 932 023, od 9:00 17:00, každý všední den, e-mail: veronika@verivapersonalcare.cz
Volné místo zdravotnický/-á asistent/-ka pro lokalitu Hradec Králové.