METODIK/-ČKA, ANALYTIK/-ČKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( METODIK/-ČKA, ANALYTIK/-ČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP plný, zkrácený, poloviční na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned nebo dohodou, pružná pracovní doba
Vyvíjíme celorepublikový systém zahrnující zejména oblasti: spisová služba, katalog právnických a fyzických osob, evidence majetku, statistiky, poskytování dat pro veřejnost (např. bohoslužby na mapy.cz).
- Náplň práce: testování a ladění aplikací, zpracování uživatelské dokumentace aplikací, komunikace s uživateli, sbírání, posuzování, plánování jimi navrhovaných řešení a požadavků, školení uživatelů, analýza procesů a technických podmínek požadavků uživatelů, poskytování metodické a informační podpory.
- Výhodou: analytické myšlení, proaktivní přístup k řešení problémů, schopnost týmové práce, zodpovědnost a spolehlivost, orientace v církevním prostředí výhodou.
- Nabízíme: prostředí prestižní instituce s tradicí, podporu profesního rozvoje, týden dovolené navíc, možnost účastnit se duchovních programů pořádaných pro zaměstnance,
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i OZP
- Cítíte-li se touto nabídkou osloveni a splňujete-li uvedené požadavky, zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem a referencemi (s uvedenými realizovanými projekty) do 15. 10. 2017 na adresu: personalni@bihk.cz.

K přihlášce přiložte také souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Biskupství královéhradecké si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči