PARTNERS WORK družstvo

montážní dělníci výrobků a zařízení

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Monteferro Hrádek a. s., Rokycanská 204, Hrádek. Požadavky: flexibilita, manipulační zručnost, spolehlivost
Kontakt: Naďa Romaňuková, tel.: 777 209 909 (9:00-15:00 hod.), e-mail: n.romanukova@partnerswork.cz
Volné místo montážní dělníci výrobků a zařízení pro lokalitu Hrádek.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 06. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: montážní dělníci výrobků a zařízení

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: PARTNERS WORK družstvo
Ulice: Rokycanská 204
Město: Hrádek
PSČ: 338 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Naďa Romaňuková
E-mail: n.romanukova@partnerswork.cz
Telefon: +420 777 209 909

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PARTNERS WORK družstvo