TRANSPAN, s.r.o.

AUTOMECHANIK

Odeslat

Pracovní náplň
Hlásit se předem telefonicky nebo e-mailem, popř. osobně v pracovní den od 8.00 do 16.00 hod.
Volné místo automechanik pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 05. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOMECHANIK

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: TRANSPAN, s.r.o.
Ulice: Doubská 339
Město: Liberec
PSČ: 460 06

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Doležal
E-mail: dolezal@transpan.cz
Telefon: +420 604 250 342

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TRANSPAN, s.r.o.