Marcela Pavelková

Specialisté pro firemní klienty

Odeslat

Pracovní náplň
z: 20.9.2017, a:13.11.2017,Požadavky: středoškolské vzdělání s maturitou, ŘP skupiny B, čistý trestní rejstřík, komunikativnost, obchodní zkušenosti výhodou
Náplň práce: Hledáme schopné členy do týmu, který se specializuje na podnikatelské pojištění. Jsme nejsilnější pojišťovna na českém trhu s dlouholetou tradicí a klademe důraz na profesionalitu.
Nabízíme: nadstandardní příjem, profesionální zaškolení, atraktivní produktové portfolio, zázemí kanceláře, převod stávajících klientů do správy, pravidelné motivační akce a další benefity
Kontakt: Marcela Pavelková, telefonicky na č.: 737 701 142, písemně na email: marcela.pavelkova@ceskapojistovna.cz
Volné místo specialisté pro firemní klienty pro lokalitu Nový Jičín.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialisté pro firemní klienty

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Marcela Pavelková
Ulice: Masarykovo nám. 40
Město: Nový Jičín
PSČ: 741 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: M. Pavelková
E-mail: M. Pavelková
Telefon: +420 737 701 142

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Marcela Pavelková