LIMEX ČR, s.r.o.

Odborný poradce / prodejce podlahových krytin Havlíčkův Brod

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod
Kontakt: martin.stveracek@kobercetrend.cz
Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme se těšit na Váš životopis s fotografií , který zašlete na emailovou adresu martin.stveracek@kobercetrend.cz

Jsme společnost KOBERCE TREND - největší maloobchodní prodejce podlahovin v ČR a SK, stabilní a prosperující společnost s 20letou tradicí.

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. Zakládáme si na dobrých mezilidských vztazích - jako „jedna rodina“.

Do našeho týmu hledáme pozitivně naladěného, spolehlivého a pracovitého kolegu.

Pozice: Odborný poradce/prodavač/ka
Místo : Havlíčkův Brod

Pracovní náplň:
Manipulace s břemeny
Řezání podlahových krytin
Prodej podlahových krytin

Požadujeme:
Samostatnost, spolehlivost
Pozitivní vztah k práci
Schopnost týmové spolupráce
Bezúhonnost
Fyzickou zdatnost

Nabízíme:
Lidský přístup
Zaškolení a stálou podporu
Práci v úspěšné společnosti
Stabilní pracovní prostředí
Zaměstnanecké benefity a různé firemní akce
Smluvní mzdu 17000 Kč,1000 Kč osobní ohodnocení, motivační odměny, prémie
Nástup říjen 2017
Volné místo odborný poradce / prodejce podlahových krytin havlíčkův brod pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Odborný poradce / prodejce podlahových krytin Havlíčkův Brod

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: LIMEX ČR, s.r.o.
Ulice: Masarykova 2853
Město: Havlíčkův Brod
PSČ: 580 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslava Klánová
E-mail: Miroslava Klánová
Telefon: +420 311 706 623

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LIMEX ČR, s.r.o.